Alarmy Tarnów, Gorlice, montaż systemów alarmowych.

Montaż alarmów bezprzewodowych oraz przewodowych, modernizacja używanych systemów alarmowych na terenach Tarnów, Dębica, Gorlice, Jasło.

Nasza oferta obejmuje:

usługi elektryczne Gorlice

  • Wykonanie projektu systemu alarmowego oraz wycena.
  • Kompleksowe wykonanie instalacji alarmowej
  • Montaż alarmu, konfiguracja centrali oraz uruchomienie systemu.
  • Możliwość podłączenia do firmy ochroniarskiej SOLID.
  • Wykonujemy również modernizacje oraz serwis
    używanych systemów alarmowych.

Wykonanie instalacji alarmowej.

Oferujemy wykonanie instalacji alarmowej. Wykonanie takiej instalacji jest również ważnym aspektem w prawidłowym funkcjonowaniu systemu alarmowego. Często elektrycy którzy układają przewody dla alarmu a nie mają odpowiednich kwalifikacji z montażu systemów alarmowych popełniają szereg błędów .

Jaki mogą być skutki nieprawidłowo ułożonej instalacji ? Skutki mogą być różne. Jednym z najczęściej spotykających błędów jest prowadzenie szeregowego połączenia czujek aby zaoszczędzi na tanim przewodzie oraz na czasie pracy. Skutkuje to brakiem informacji która czujka sygnalizuje alarm lub awarię.

Montaż alarmu – możliwość podłączenia do firmy ochroniarskiej SOLID.

usługi elektryczne Gorlice

Wykonujemy kompleksowy montaż alarmu W skłąd systemu wchodzą elementy które zażyczy sobie klient. W standardzie montujemy systemy wraz z modułem powiadamiania GSM. Dodatkowo możemy podłączyć ekspandery wyjść które poprzez komendy SMS mogą sterować systemem alarmowym lub innymi urządzeniami.

Współpracujemy z firmą ochroniarską SOLID która oferuje niskie abonamenty za dozór ochranianych obiektów. Oferujemy możliwość podłączenia alarmu do ochrony oraz przekazanie kontaktu do firmy SOLID celem ustalenia dogodnych warunków abonamentowych za dozór.

Modernizacja oraz serwis. Alarmy Tarnów, Gorlice, Dębica.

Wykonujemy modernizacje używanych systemów alarmowych w domach oraz w firmach. Modernizacja może polegać na dołączeniu modułu powiadamiania GSM o wykrytym alarmie, na rozbudowie systemu o kolejne czujniki wykrywające zagrożenia jak dym, gaz, zalanie wodą.

Świadczymy serwis alarmów który najczęściej wynika z wyeksploatowanego akumulatora lub uszkodzenia zasilania spowodowanego wyładowaniami atmosferycznymi. Diagnoza oraz zalecenia ustalamy na miejscu odczytując zapis archiwalny z centrali oraz komunikaty o awarii systemu.

Projekt alarmu dla domu oraz firmy.

usługi elektryczne Gorlice

Wykonanie projektu systemu alarmowego jest jednym z kluczowych elementów składających się na prawidłowe funkcjonowanie alarmu. Projekt pozwala na odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów systemu alarmowego takich jak czujki, klawiatury, kontaktrony, centrali alarmowej oraz sygnalizatora i modułu powiadamiania GSM.

Wykonanie projektu alarmu szczególnie polecam osobą mającym na celu zlecenie ułożenia przewodów do alarmu elektrykowi lub monterowi nie zajmującemu się alarmami. Ważne jest odpowiednie dobranie miejsc w budynku dla poszczególnych komponentów systemu alarmowego.