Domofony Tarnów, Gorlice – montaż, serwis 506 638 718

Montażu domofonów oraz wideodomofonów wraz z wykonaniem instalacji.

usługi elektryczne Gorlice

Oferujemy montaż domofonów oraz wideodomofonów wraz z wykonaniem odpowiedniej instalacji domofonowej dla domofonów cyfrowych jak i wideodomofonów z mozliwością podłączenia dodatkowej kamery poglądowej na posesję w przypadku wideodomofonów.

Naszym klientom polecamy dwie czołowe firmy zajmujące się produkcja wideodomofonów są to Competition oraz Kenwei. Zarezem jeden jak i drugi producent posiadają szerokie możliwości co sprawia że są chyba najbaedziej funckjonalnymi domofonami na rynku.

Instalacje domofonowe – prawidłowe wykonanie.

Kluczowym elementem jest poprawne wykonanie instalacji domofonowej. Odpowiednie przewody ilość żył oraz ich przekroje, oraz odpowiednie ułożenie i doprowadzanie w prawidłowe miejsca składają się na pełne funkcjonowanie systemu domofonowego.

Domofony są urządzeniami nisko napięciowymi dlatego do ich zasilania potrzebujemy prądu stałego o niskim napięciu który wypływa z zasilacza. Zasilacze powinny zostać umieszczone w skrzyni rozdzielczej ponieważ zdecydowana większość z nich przystosowana jest do montowania na szynie din.

Układając instalację domofonową warto wiedzieć iż wideodomofony posiadają funcję obsługi dodatkowej kamery analogowej, która może zostać zamontowana w miejscu z którego będzie monitorowała posesję przed domem. Często rodziny z małymi dziećmi życzą sobie montaż takiej kamery w pokoju dziecinnym aby mieć wgląd na bawiące się dzieci.

Funkcje oraz ciekawe zastosowanie domofonu.

➤ Obecnie domofony oferowane przez wielu producentów posiadają szereg ciekawych funkcji i możliwości. Jedną z nich jest obsługa dodatkowej kamery analogowej o której już wspominałem i opisywałem jej różne ciekawe i funkcjonalne zastosowanie wyżej.

➤ Praktycznym rozwiązaniem może okazać się wykorzystanie dodatkowego guzika na panelu monitora. Przycisk posiada zwierny styk przekaźnikowy który najczęściej zostaje wykorzystany jako możliwość sterowania automatyką bramy wjazdowej.

Dodatkowy guzik może zostać wykorzystany w połączeniu z przekaźnikiem bistabilnym do zapalanie lub gaszenie światła w ogrodzie lub załączania oświetlania alejki prowadzącej od furtki do domu.

➤ Bardzo funkcjonalna i praktyczna okazuje się oferowana przez producentów stacja bramowa z klawiaturą kodową. Dzięki niej właściciel nie potrzebuje klucza do zamka furtki lecz wystarczy pamiętać kod po którego wpisaniu elektrozaczep otworzy furtkę właścicielowi.

Oferowane domofony Tarnów realizujemy po wcześniejszych ustaleniach na obszarach powiatów Tarnów, Gorlice, Jasło, Dębica. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 506 638 718 oraz meilowego w zakładce kontakt.