Elektryk Tarnów – usługi elektryczne 506 638 718

Usługi elektryczne, elektryk Tarnów, Gorlice. Serwis oraz modernizacja instalacji elektrycznych.

  Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w dziedzinie elektryki to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie, potwierdzone uprawnieniami SEP. Gwarantuje to profesjonalne usługi, jak również bezpieczeństwo ich późniejszego użytkowania.

Świadczymy usługi elektryczne w wielu dziedzinach takich jak:

Wykonywanie wszelkiego typu instalacji elektrycznych.

➤ Oferujemy wykonanie oraz montaż prowizorycznych rozdzielni budowlanych na czas budowy.

Renowacja przestarzałych instalacji, jak również ich serwis.

Montaż oświetlenia z funkcją czujnika ruchu.

Modernizacja dotychczasowych systemów zabezpieczenia zwarciowego oraz porażeniowego.

Montaż kontaktów, wyłączników, gniazd siłowych, dzwonków.

  Dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw oraz przeglądów, jak również wykonujemy serwis istniejących instalacji, zarówno w samym budynku jak również na jego zewnątrz. Specjalizujemy się zwłaszcza w oświetleniu połączonym z czujnikiem ruchu, jak również zmierzchu.

 Ponadto wykonujemy usługę automatycznego włączania i wyłączania oświetlenia ogrodowego. Jest to wspaniałe wyjście, dla wszystkich tych, którzy posiadają duży ogród, a chcą zaoszczędzić swoje pieniądze na jego oświetleniu.

Tymczasowe zasilenie placu budowy. Prowizoryczne rozdzielnie budowlane.

usługi elektryczne Gorlice

  Oferujemy wykonanie oraz montaż tymczasowych rozdzielni budowlanych niezbędnych do zasilenia placu budowy w trakcie realizacji prac budowlanych. Oferujemy również wypożyczenie rozdzielni budowlanej na czas budowy.

  Wykonujemy niezbędne podłączenie zakupionych indywidualnie rozdzielni budowlanych do skrzyni licznikowej z zachowaniem wszelkich norm elektrycznych oraz przepisów prawa budowlanego.

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dodatkowo w konkurencyjnych cenach. Każdy, kto chciałby dokonać niezbędnych modernizacji w swoim domu może zawsze zgłosić się do nas. Dokonujemy wstępnej wyceny kosztów, jak również określamy przybliżony termin realizacji.

➤ Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 506 638 718 lub meilowego.