Instalacje telewizyjne Tarnów – montaż anten

Zbiorcze instalacje telewizyjne Tarnów, Gorlice, Dębica wykonanie oraz serwis i modernizacja – montaż anten.

  Z uwagi na fakt iż posiadamy różnego rodzaju formy przesyłania sygnału telewizyjnego większość z nas posiada kilka anten odbiorczych. Dla naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T montujemy antenę kierunkową natomiast dla cyfrowych telewizji satelitarnych montujemy talerz z konwerterami.

  Najrozsądniej jest wykonać w domu czy też w większym budynku typu hotle czy blok instalacje zbiorczą zakończoną gniazdkiem końcowym w którym będziemy posiadali sygnał naziemnej telewizji cyfrowej, sygnał satelitarny oraz radiowy.

usługi elektryczne Gorlice

Ze swej strony oferujemy:

➤ Projekt instalacji telewizyjnej.

➤ Wykonanie okablowania.

➤ Montaż rozdzieli sygnału telewizyjnego.

➤ Montaż i ustawienia anten.

➤ Montaż odbiorników telewizyjnych

Gdzie działamy ?

  Usługi instalacji telewizyjnych wykonujemy dla firm, hoteli, oraz dla domów prywatnych. Wykonujemy instalacje telewizyjne wraz z odpowiednio skonfigurowaną rozdzielnią na dowolną ilość gniazdek końcowych.

  Działamy głownie na terenach powiatów Tarnów, Gorlice, Jasło, Dębica. Wszystkie ustalenia po wcześniejszym kontakcie i spotkaniu w celu obejrzenia i inwentaryzacji lokalu w którym ma być wykonana instalacja lub montaż i uruchomienie rozdzielni gdy instalacja już została wykonana wcześniej.

Rozdzielnie sygnału telewizyjnego.

  Skład rozdzielni telewizyjnej może być zróżnicowany. Zależy to głównie od wymagań inwestora które są stawiane instalacji telewizyjnej. Wymagania dotyczą ilości gniazdek w pomieszczeniach oraz jaki sygnał do gniazdek chcemy doprowadzić.

➤ Odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T

  Dla odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T wymagana jest odpowiednio ustawiona antena kierunkowa o prawidłowym wzmocnieniu. Dodatkowo w trudnych warunkach instaluje się przedwzmacniacz w antenie. W zależności od ilości gniazdek końcowych dobieramy wzmacniacz rozdzielacz oraz odgałęźniki.

➤ Sygnał satelitarny plus DVB-T

  Gdy do gniazdek w pomieszczeniach chcemy doprowadzać dodatkowo sygnał satelitarny musimy oprócz wzmacniacza dla DVB-T zastosować odpowiedni multiswitch. W przypadku zastosowania multiswitcha możemy dodatkowo doprowadzić sygnał radiowy instalując wcześniej antenę radiową.

Instalacje telewizyjne Tarnów montaż i ustawienie anten oraz ustawienie odbiorników telewizyjnych w hotelach oraz domach prytwatnych. Kontakt 506 638 718