Automaty do bram Tarnów skrzydłowych, przesuwnych

Montaż automatyki do bram skrzydłowych renomowanej firmy.

automaty do bram Tarnów

Idealnym i niedrogim rozwiązaniem dla bram skrzydłowych jest napęd NICE WINGO z siłownikami zasilanymi niskim i bezpiecznym napięciem 24V.

Siłowniki WINGO posiadają funkcje amperometryczną oraz możliwość rozsprzęglenia napędu za pomocą kluczyka co pozwala na ręczne awaryjne otwarcie bramy w razie braku energii elektrycznej.

Siłowniki dzięki precyzyjnemu wykonaniu przez firmę Nice pracują bardzo cicho charakteryzują się szybkością otwarcia bramy.

➤ Cena napędu do bram skrzydłowych NICE

Podstawowy zestaw bramy dwuskrzydłowej o długości skrzydła do 2 metrów oraz ciężarze do 200kg zawiera:

Dwa siłowniki 24V

Centrala sterująca

Dwa piloty sterujące

Centrala sterująca

Lampa sygnalizacyjna wraz z wbudowaną anteną odbiorczą

Cena takiego zastawu to 2 600zł wraz z montażem.
  Ceny montażu są często uzależnione od frontu prac które trzeba wykonać. Głównym aspektem jest wykonanie okablowania które jest dodatkowo liczne.
  Napięcie 230V powinny zostać doprowadzone do bramy przewodem YKA 3x 1.5 do 30mb jeżeli przewód jest dłuższy potrzeba zwiększyć jego przekrój do 3×2.5.

Do lampy sygnalizacyjnej stosujemy przewód YDY 2×1.5 oraz przewód koncentryczny o impedancji 50ohm który służy jako antena. W przypadku montowania anteny w lamie przewód ten służy jako połączenie z centralą. Długość tego przewodu jest ściśle określona i należy ją przestrzegać.

Do fotokomórek układamy przewód teletechniczny YTDY 4×0,5 lub 6×0,5 w tym przypadku mamy zapas dwóch żył. Jeśli chcemy posiadać klawiaturę numeryczną na zewnątrz bramy umieszczoną na słupku za pomocą której poprzez wpisanie kodu możemy bez pilota z zewnątrz otworzyć bramę również stosujemy do tego połączania przewód teletechniczny.

Przewód 6×0.5 warto doprowadzić również z rozdzielni domowej celem wykorzystania do dodatkowego sterowania bramą.
  Dodatkowe sterowanie może zostać wykonane z poziomu klawiatury systemu alarmowego, dodatkowego guzika na domofonie cyfrowym lub wideodomofonie oraz istniej również możliwość wykorzystania modułu GSM systemu alarmowego do sterowania bramą za pomocą wysłanych wiadomość tekstowych SMS.

Jeżeli ktoś z Państwa jest na etapie budowy kostki lub innej nawierzchni podjazdu proszę o kontakt udzielimy porady i podeślemy schemat w którym jest wyszczególnione jakie przewody zastosować i jak odpowiednio ułożyć instalację dla poprawnego funkcjonowania automatyki.

Serdecznie zapraszam również do działu domofonów. Posiadamy szeroką ofertę montażu domofonów cyfrowych oraz wideodomofonów które współpracują z oferowaną automatyką.