Montaż anten Tarnów oraz telewizji DVB-T tel. 506 638 718

Montaż anten Tarnów oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

usługi elektryczne Gorlice

  Jak zapewne każdy już wie naziemna telewizja cyfrowa DVB-T zawiera bogaty pakiet podstawowych programów telewizyjnych. Nadawanie na dwóch multipleksach telewizyjnych osiągnęło już w pełni sukces w maju 2013 roku a od końca 2013 mamy dyspozycji trzeci multipleks z kanałami kulturalnymi.

➤ O czym należy pamiętać ?

  Należy pamiętać iż oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej oraz posiadanie odbiornika telewizyjnego i anteny zobowiązuje każdego z nas do opłacenia abonamentu radiowo telewizyjnego a posiadanie płatnych satelitarnych platform telewizyjnych nie zwalnia nas z opłacania abonamentu radiowo telewizyjnego.

➤ Co oferujemy ?

  Z naszej strony wszystkim którzy nie mogą poradzić sobie z montażem naziemnej telewizji cyfrowej oferujemy profesjonalny montaż i ustawienie anteny oraz podział sygnału na dowolną ilość odbiorników telewizyjnych.

  Dla określonej odległości anteny od nadajnika istnieje potrzeba dobrania odpowiedniej anteny, przedwzmacniacza oraz wzmacniacza w przypadku podziału sygnału na więcej odbiorników telewizyjnych.

➤ Co wykonujemty ?

  Wykonujemy pełny montaż naziemnej telewizji cyfrowej zarówno w domach prywatnych dzieląc sygnał na kilka telewizorów jak i wykonujemy zaawansowane rozdzielnie telewizyjne dla hoteli czy bloków gdzie musimy rozdzielić sygnał na dużą ilość gniazdek końcowych.

  Odpowiednie dobierzemy antenę oraz rozdzielnie w której powinien znajdować się wzmacniacz rozdzielacz oraz odgałęźniki. Ustawiamy anteny oraz wzmacniacz do odbioru lokalnych multipleksów telewizyjnych.

➤ Zapraszamy do kontaktu meilowego oraz telefonicznego 506 638 718